Akce


Podívejte se, co jsme pro vás v Bílé vráně připravili za akce

Letem světem s Hubertem Čížkem - část druhá

Letem světem s Hubertem Čížkem

Poutavé vyprávění o cestování nejen po Jižní Americe, o rozdílech v cestování během a po pádu železné opony a další zajímavostech z cestovatelského života nám po dva večery nabídne dobrodruh, lesník a bojovník za záchranu ekosystémů – Hubert Čížek.
Přijďte s námi strávit zajímavý večer a svou návštěvou zároveň podpořit naši kavárnu Bílá vrána, která poskytuje dlouhodobé zaměstnání lidem s mentálním postižením.

Na všem je chlup pravdy: autorské čtení Tomáše Nováčka

Literární klub, který funguje pod Student Hubem – meziuniverzitní neziskovou organizací, která si klade za cíl spojovat studenty vysokých škol skrz jejich zájmy - pořádá 29. června v kavárně autorské čtení. Číst bude Tomáš Nováček, doktorand FIT ČVUT a autor knihy Na všem je chlup pravdy. Příběhy z této knihy jsou někdy smutné, někdy veselé, některé jsou z každodenního života a některé se naopak dějí jenom v našich hlavách. A co by to bylo za příběhy, kdyby na nich nebyl alespoň chlup pravdy?
Vstupné na akci je dobrovolné a veškerý výtěžek půjde na podporu Bílé vrány.

Koronobrazy-vernisáž k výstavě obrazů lidí z Chráněného bydlení POHODA

Milí příznivci Bílé vrány,
dovolujeme si vás pozvat na historicky první výstavu zcela nového uměleckého směru-izolacionismu. Tento směr, který se jistě vbrzku zařadí do učebnic dějin umění hned vedle impresionismu a surrealismu, se vyznačuje tím, že v sobě zahrnuje všechna umělecká díla, která vznikla během nucené koronavirové izolace. Několik krásných obrazů stvořili i lidé z Chráněného bydlení POHODA a právě jejich díla se budou na vernisáži vystavovat a prodávat. Veškerý výtěžek půjde samozřejmě na pomoc Bílé vráně. Začínáme v pondělí 28. června v 18:00. Bude i občerstvení, tak pozvěte přátele a přijďte nás podpořit a užít si fajn večer.